Úžasné! Matka odmítla chemoterapii, aby zachránila své dítě, podívejte se proč

Ztráta někoho nejbližšího je to nejhorší, co člověka může potkat. Bohužel se s takovouto situací v životě setkáváme a už to tak nějak patří k životu. Smrt patří k životu, ale není nic horšího, než když rodič přežije své vlastní dítě!

Toto si uvědomuje i 32-letá matka Heidi, která je na pokraji svého života díky rakovině, která jí ničí tělo. Lékaři doporučují podstoupit chemoterapii, avšak do této cesty se postavilo dítě, které Heidi čeká. Pokud by podstoupila chemoterapii, vážně by ohrozila plod dítěte. Samotní lékaři doporučili potrat. Jak se k tomu však samotná matka postavila?

Řekla, že radši zabije sebe, než své vlastní dítě! Proto naprosto odmítá podstoupení chemoterapie a radši zvolila slabší formu léčby, která však vůbec nemusí mít účinky. Bohužel se stalo něco, co nikdo nečekal. Vzhledem k oslabenému tělu Heidi přišlo její dítě na svět o 12 týdnů dříve, což je pro dítě velice kritické. Lékaři se snažili dítě udržet naživu – bohužel neúspěšně. Teď jen nezbývá nic jiného, než držet palce samotné matce, aby se dostala aspoň ona z rakoviny.loading...