V Norsku se narodil kříženec slona s člověkem! Jak k tomu došlo?

Hinduisté z celého světa míří do Norska. Proč? Důvod je opravdu kuriózní a budete překvapeni. 17. ledna se totiž tamnímu páru Alexandru a Lole Andersenovým narodilo mimčo, které vám více bude připomínat slona, než člověka.

Rodiče malého sloního křížence si stěžují na veřejnost! Né že by se našli v Norsku rasisté, ale kolem jejich domu se již od narození sjíždí spousta hinduistů, kteří chtějí být požehnáni. Ty si myslí, že právě toto miminko je reinkarnovaný bůh moudrosti, úspěchu a štěstí Ganéš.

Rodina Andersonova už je bezradná! Neví co si s hinduisty počít! V rozhovoru s médii sdělili deníku Mirror.co.uk, že stále pro svého syna nemají jméno a jsou šťastní a spokojení.

"Dejte nám pokoj, vytrpěli jsme si toho už dost. Nejenže vypadá naše dítě jako slon, ale ještě má ke všemu zrzavé vlasy. Možná ho prodáme do Indie, kde ho budou uctívat. Zatím jsme s ním velké plány neměli.” 

Nejzajímavější je na tom to, že genetické testy opravdu ukázali to... že otcem je Alexandr! Po měsíci nikdo nedokázal vysvětlit, proč dítě vypadá jako slůně... 

zdroj: stuppid.comloading...