V šamponech je látka, která způsobuje rakovinu! Potvrdil výzkum.

Vědecký výzkum zjistil něco, co jste vědět neměli! Novodobé šampony, které máte doma v koupelně obsahují látku, která způsobuje alergie a rakovinu. Parabeny se používají, protože jsou levné a účinné. Najdete je v některých drogistických zboží a dokonce i v jídle.

Nejhorší je na tom, že jsou stále legální. Ve výrobcích jsou obsaženy již od roku 1950. Ty nejnebezpečnější se nacházejí v kosmetice! A to téměř ve všech! Podle testu, lze parabeny najít až v 85% vybraných produktech.

Během posledních 10 let proběhlo mnoho výzkumů, které se snažily vyvrátit ten fakt, že parabeny neměli žádné vedlejší účinky. V roce 2014 Philippa Darbreová přišla s revolučním výzkumem, kde prokázala... že jsou parabeny spojeny tvorbou zhoubných nádorů v prsu.

"Nový výzkum ukázal přítomnost parabenů až v 99 % testované tkáně z rakoviny prsu. Studie se účastnilo 40 žen, které rakovinu prsu léčí.

V 60% případů bylo přítomno 5 různých parabenů. Jedná se chemikálie s vlastnostmi podobnými estrogenu, což je jeden z hormonů přítomných u vývoje prsní rakoviny."

Odborníci se na výsledcích shodli a pouze doporučili, aby se množství použité na výrobky snížilo, a tím to haslo. Našli se kritici kteří však dokázali opak. Žádné spojení zhoubných nádorů s parabeny není a proto se nedá jednoznačně tvrdit, že mohou mít vliv na vznik rakovinového bujení.

Kosmetický průmysl používá tyto látky: butylparaben, methylparaben a propylparaben. Lidé začali mít obavy a na jejich žádost, se začaly vyrábět šampony bez parabenů. Ovšem cena bude o něco výše, než jste zvyklí... Pokud máte obavy o své zdraví, použijte některé produkty bez parabenů

http://i.imgur.com/rJjg9Jq.gifloading...