Věk je pouze číslo! Neuvěříte, že této modelce je už 61 let

Kolik vám je let a na kolik vypadáte? Říká se, že obraz vašeho životního stylu se promítne na vašem zevnějšku... věříte tomu? Určitě dělá také hodně genetika.

Chtěli byste vypadat v 61 letech stejně dobře, jako tato paní? Nestačí jíst mnoho antioxidantů a mít vyváženou stravu nestačí. Budete muset zapojit do svého života cvičení, mít pevnou vůli a především vydržet.

Nebude to jednoduché, neboť s přibývajícím věkem je hubnutí a celkové udržování našeho těla pěkně obtížné.

Dokonalým příkladem toho, že zdravý životní styl smysl má, je právě modelka Yazemeenah Rossi, které má neuvěřitelných 61 let, postavou však připomíná mladou slečnu.

Zdroj: Instagram.com

Tato žena, ačkoli na to vůbec nevypadá, je již hrdou dvojnásobnou babičkou, ale ani to jí nebrání v tom, si svou dokonalou postavu neustále udržovat a cítit se ve svém těle nadmíru dobře.

Kdekdo by mohl říci, že je pro ni mnohem jednodušší se udržovat v kondici, když dělá modelku. Opak je však pravdou! Modelkou se Yazemeenah stala až ve 28 letech a to je pro kariéru modelky již zcela pokročilý věk.


Zdroj: Instagram.com

Rozjezd kariéry přišel, když jí bylo 45 let. V té době se dostala na obálky několika magazínů po celém světě a také se stala tváří mnoha módních značek.

To hlavně proto, že se nevzdala svého snu... stát se modelkou.

Jaké je tajemství dlouhověkosti?

Možná jste o tom již slyšeli a nebudete to chtít slyšet znova. Bohužel bez kvalitní stravy, dostatku pohybu, pevné vůle a odhodlání to prostě jinak nejde.

Můžete zapomenout na sladké nápoje, nezdravě uzeniny a cukrovinky. Na druhou stranu se vám Vaše tělo v pozdějším věku samo odvděčí, stejně jako je tomu v případě Yazemeenah.


Lze stárnutí zpomalit?

Šance tam jsou, ve skutečnosti dokážeme proces stárnutí zpomalit. Hlavní pravidlo, na které byste neměli zapomínat – musíte jíst zdravě, ale zároveň to, co Vám chutná.

Modelka Rossi jí řadu produktů, které jsou skutečně schopny zpomalit proces stárnutí. Jsou to klasicky ovoce, zelenina, mléko, jogurt a víno. Kdo by je neměl rád?

Zdroj: Instagram.com

Tento seznam je navíc prospěšný i co se týče hubnutí. Jogurt totiž do našeho těla přináší velké množství živin, do kterých patří i potřebné bílkoviny. Dokáže zastavit rozvoj osteoporózy, ale také předejít rakovině žaludku a tlustého střeva.

Velkým přínosem je pro naše tělo také víno. Avšak neznamená to, že jej začnete pít po litrech.

Je dokázáno, že lidé, kteří požívají kvalitní víno v malém množství, žijí v průměru o 10 let déle než ti, kteří víno pít odmítají.loading...