VENOM se dočká pokračování! O čem bude nový film?

Pozor Márveláci a fanoušci komiksů či scifi filmů... máte se na co těšit! Jeden z tvůrců neobyčejně mocného filmu Venom potvrdil, že se snímek v brzké budoucnosti dočká pokračování.

Venom Venom a potřetí Venom. Nikdo v roce 2018 nemluvil o ničem jiném a tak jsem musel do kina dojít tuto pecku také!

Nebyly to jen komerční propagandy, ale opravdu jeden z nejúspěšnějších filmů roku si vyžádal pozornost moji oprávněně.

O to víc asi potěším fanoušky filmu, kteří již od premiéry spekulují, zda si s Venomem v nadcházejícím díle zahraje další velká hvězda ze světa Marvel.

Co je na tom však pravdy?

Sláva, nadšení, úspěch a kladné recenze... byla to otázka času

Spisovatel Jeff Pinkner, jenž se na filmu Venom zásadně podílel, v rozhovoru pro server Discussing Film pokračování potvrdil: „Můžu potvrdit, že bude nový film.“

„Není nemožné, že v budoucím filmu o Venomu se ocitne v zásadní roli například Spider-Man. Na film se Spider-Manem a Venomem bychom se rozhodně všichni těšili!“ dodal Pinkner.

Věděli jste, že Venom letos vydělal zhruba 850 milionů amerických dolarů? No to jsou krásná čísla nato, aby film zůstal uzavřen bez pokračování ne?

Film propojující příběhy Venoma a Spider-Mana je tedy blíž k realizaci, než jsme čekali! Někteří se modlili a boha prosili na kolenou :D

Komiksová předloha Venoma. Nebojte se. Eddie Brock mu vysvětlil, že hlavu může ukousnout jen těm úplně nejhorším zlosynům. Jinak se ládují vaflemi a čokoládičkou. (Ultimate Spiderman / Marvel Comics)

Venom a Spider-Man toho mají hodně společného a často se potkávají v komiksech Marvel. Oba dva najednou v jednom filmu je paráda.

Mají spisovatelé v plánu navázat na stávající příběhy z filmového studia Marvel, nebo se děj bude spíš inspirovat filmem Spider-Man 3 z roku 2007, kdy Venom zažil svoji premiéru na filmovém plátně? To se teprve uvidí!

Fanouškové se nemohou již dočkat pokračování! Vzniká mnoho remake videí, post parody trailerů a dalších, které nemají v podstatě co nabídnout. Podívejte se na tuto WIERD ukázku na Venoma, která vás parádně obohatí :D
loading...