Vibrátor, který můžete nosit klidně na krku

Přestože se trh doslova hemží celou řadou sexuálních pomůcek pro dospělé, vědci ze společnosti Crave stále vymýšlí nové a nové erotické hračky. Jedním z přelomových produktů tohoto roku, je právě malý elegantní diskrétní vibrátor, který můžete nosit na krku nebo v kabelce.

Společnost, která za vším stojí, již má za sebou řadu revolučních vibrátorů. Poslední produkt byl multifunkční mini vibrátor, který také fungoval jako klasický USB Flashdisk.

Nyní společnost vibrátor ještě trochu upravila. Prodává se pod značkou Vesper, a jeho výhoda je, že poslouží jako přívěšek na krk. No není to skvělé? Jako starší model se také nabíjí přes USB a je vyráběn z nerezové oceli a dokonce ve 3 barvách. Ovládání není nijak složité. Vypnout/Zapnout a pár rychlostí. 


Vesper je momentálně ve fázi výroby, ale nedočkavci si ho již mohou předobjednat. Cena je stanovena na 49 USD a uvedení na trh do prodeje je naplánováno na začátek září. Za necelý měsíc se prodalo více než 700 kusů! Tak pánové, myslete na své přítelkyně a manželky.


Vibrátor, ktorý môžeš nosiť ako doplnok k oblečeniu

Vibrátor, ktorý môžeš nosiť ako doplnok k oblečeniu

Vibrátor, ktorý môžeš nosiť ako doplnok k oblečeniu

Zdroj: Techcrunch.com
loading...