VIDEO: Akce v Kauflandu je o život! Vydrží jen nejsilnější

Všude slyšíme Black Friday... Co to vlastně je? Černý pátek je znovu v Česku a kromě toho, že se nám snaží obchody v podstatě prodat výhodně levné zboží, které se vlastně jenom ve slevě tváři, nejde o nic jiného.

Vlastně je to všechno jen trik, jak zákazníka dostat do obchodu.

Pravda je taková, že obchodníci takticky vše zdraží a až následně na zboží dají slevu, takže v podstatě neušetříte. Vy si to jen myslíte a možná z toho máte jen dobrou náladu, že peníze nepřišli na vniveč.

Kdyby obchodníci méně utráceli za propagační materiály a reklamy o slevách, a místo toho zboží doopravdy zlevnili, dávalo by to mnohem větší smysl.

Jsme jen loutky! Jakmile vidíme nápis SLEVA, můžeme se po tom utlouci! O to všem jsou následující videa, která vám ukáží, co s námi dělá reklama a jak nás obchodníci umí zmanipulovat.

Pamatujete si ještě BOJ o máslo v akci? Nebo ještě dny, kdy vajíčka stáli 6 Kč za kus?

Dnes koupíte plato 30 vajec za padesát korun! Ovšem aby se na vás dostalo, musíte si přivstat, vystát mega velkou frontu na košíky, prorvat se do obchodu a vydržet dlouho frontu u pokladny.

Přinášíme sérii nejbizarnějších videí, ve kterých hrají hlavní roli potraviny v akci...


1. Lidé jsou schopni kvůli máslu cokoliv!


2. Agresivní důchodce z Liberce by za olej vraždil!


3. Senioři schopní se slétnout na akce jako kobilky.


4. Paleta mlíka zmizí rychleji, jak trik kouzelníka pokustóna


5. Nemoc kauflandománií není jen u nás, ale najdete ji také na Slovensku a možná ještě v pokročilejším stádiu!


6. Máte stejné zkušenosti? Kde nakupujete vy? Dáváte přednost větším řetězcům nebo si vystačíte s COOPem či se necháte ojebávat vietnamkama??





loading...