VIDEO: Bezdomovec se obětoval! Zachránil ženu před střelbou

Nemůžete házet každého do stejného pytle. Nechápu jak lidé mohou nahlížet na bezdomovce stejně jako na postižené a cikány. Je to rasizmus?

Neříkám že každý bezdomovec za svůj osud nemůže, ale jsou tací... kteří měli hold smůlu na práci, zlikvidovala je manželka po rozvodu, nebo se už na ulici narodili. Lidi, zapřemýšlejte o tom.

Někteří bezdomovci mají i dobré srdce a to neplatí pouze v zahraničí.

Zatím co lidé a policisté jenom přihlíželi, jak se proslulí vrah Luiz Antonio da Silva pokouší zabít mladou ženu na schodech katedrály, dobrosrdečný bezdomovec Francisco Rodrigues vzal právo do vlastních rukou.

Bezdomovec však útok nepřežil a o svůj život přišel.

Vrah Da Silva byl již v minulosti ve vězení 22 let za krádeže a ublížení na zdraví. Nyní přimáčkl ženu ke schodů a nebýt statečného bezdomovce, byla by zemřela. Ten Muž bez domova Rodrigues přiběhl v pravou chvíli, aby ženu zachránil.

To se mu podařilo, ale útočník stihl vystřelit dvě rány zachránci rovnou do hrudníku. Bezdomovec na místě zemřel.

Tamní obyvatelé města Sao Paulo teď po městu požadují alespoň skromný pohřeb pro zachránce, který nasadil svůj život za cizí.


Až uvidíte bezdomovce vy, vzpomeňte si Rodrigueze, neboť kdyby se také někdo obětoval za váš život, byli byste mu vděčni.


loading...