16.12.2018 by Rudolf Hasák

VIDEO: Blázen skočil bungee jumping ze 70m, aby si namočil sušenku do čaje

Svět patří bláznům a rekordy lámou jen šílenci! 24letý Simon Berry si namočil sušenku do čaje po skoku ze 73 metrů.

Simon Berry, brit jehož doménou je šílenství a adrenalin, se před nedávnem zapsal do Guinessovy knihy rekordů. Podařilo se mu nevídané věcí v podobě dvou ratilestí, které spojil dohromady.

Netradiční a nebezpečný kousek, který předvedl před kamerou ho mohl stát život! Dal dohromady své největší vášně... bungee jumping a sušenky.

Teď asi nechápete a bádáte co čtyřiadvacetiletý brit z anglického Sheffieldu udělal za šílenost... Skočil ze 73 metrů vyzbrojen čokoládovou sušenkou značky Hobnob a pořádnou porcí kuráže.

Přivázán na elastickým lanu okolo kotníků padal po hlavě 73 metrů dolů až k připravenému šálku čaje, ve kterém si pak svůj biskvit elegantně namočil.

Pokořil tak rekord Američana Rona Jonese z roku 2013 o zhruba 13 metrů. Celý průběh bláznivé akce si můžete prohlédnout na záběrech v níže přiloženém videu.


„Bylo to poměrně náročné. Můj tým mi pomohl dostat se na zhruba správné místo, ale zvládnout namočit sušenku do čaje při letu dolů bylo trochu ošemetné,“ uvedl po svém výkonu médiím šťastný Brit, který svůj skok uskutečnil v rámci dvanáctého ročníku Guinness World Records Day, jehož cílem je právě motivovat odvážlivce k překonávání rekordů.Komentáře

Další články

Zajímavé virály