VIDEO: Bolela jí hlava! Ďábelský tvor jí vylezl z ucha až v nemocnici

Mnoho lidí doma chová pavouky na zdech v domnění, že jim to přivede bohatství a peníze. Možná vám to říkala vaše babička, ale nechceme vám brát iluze... je to hloupost.

Přestaňte kouřit a popíjet alkohol, uděláte lépe a ušetříte peněz, než nějaký pavouk. Někdo na pavouka nesnese ani pohled a specifická kategorie lidí podpaluje domy plamenometem, když spatří tuto osminohou bestii.

Žena z Indie se s pavoukem dostala do bližšího kontaktu, než by z vás lidí rozdýchalo. Lekshmi trpěla intenzivní bolestí hlavy, která ji dohnala až do nemocnice.

Netušila, co se děje, ale při vyšetření v nemocnici se z jejího ucha vydrápal několik centimetrů velký pavouk. Nechutná událost překvapila i doktora Santoshe Shivaswamyiho, který by v šoku, když spatřil ten průlomový výlez z ušního otvoru.

Zaseknutý uchošťour je normální věc, s čím se doktor stýká, ale pavouk. Osminohý tvor se přitom do ucha dostal pravděpodobně ve chvíli, kdy Lekshmi klidně spala nedaleko zahrady. Její ucho zřejmě přišlo pavoukovi jako skvělé místo na založení kolonie...
loading...