VIDEO Experiment, který musíte zkusit! Vydržíte 5 dní bez mobilu?

Telefon je téměř jako náš čtyřnohý domácí miláček! Milujete ho, neobejdete se bez něho a nosíte ho stále u sebe. Smartphone využíváme pomalu na vše! Málokdo z nové generace ví, jak správně použít normální oldschool kalkulačku.

K čemu jsou nám vlastně hodinky na ruce? Ani už se tam nepodíváme a staré webové chaty jsou také jen pro parádu. Telefon nahradil prostě běžně používané systémy v našem životě a uměli byste si představit bez něho 5 dní?

Nedávno vyšla zveřejněná studie, která prokázala, že lidé... kteří nejsou na Facebooku jsou šťastnější. Je tedy možné, že ti...co denně nesledují display svého telefonu žijí šťastný život? Může nám sociální síť natolik ovlivňovat mysl?

Lucie Fink to vyzkoušela a uvědomila si jednu věc. Když nemůže používat běžné aplikace telefonu, neví co má se svým volným časem dělat. Průměrně totiž člověk kontroluje svůj mobil 150x za den.

Jestli budu šťastná bez mobilu nevím, ale už jen ten pocit volného času navíc za tu zkoušku stojí. Já do toho jdu a nikoho nenutím! 5 dní zvládnu... a co vy?loading...