VIDEO: Hlásil, že porod je hračka a že přehání. Za trest mu porod nasimulovala

Mnoho mužů se domnívá, že porod, a tedy celý proces, který musí jejich manželky a přítelkyně absolvovat, není nic hrozného. Jednu z žen však opravdu urazilo, když její manžel zpochybnil porodní bolesti, které zažívala při jejich čtyř zdravých dětech. Rozhodla se mu odvděčit a tak mu na břicho nainstalovala simulátor.

Simulátor funguje na principu, kdy finguje porodní bolesti během otevírání děložního čípku. Celý tento proces si jeho žena, Jody, nahrála na kameru a sdílela na internetu, aby všichni muži viděli, jak to ve skutečnosti bolí.

Smutné je, že ani poslední stupeň simulace, který mimochodem muž odmítl podstoupit, nedokáže odpovídat skutečné bolesti při porodu.

Zpočátku muž strouhal různé grimasy, kdy si myslel, že to vše zvládne v pohodě, ale později to vyvrcholilo do stádia kdy ze sebe některé kablíky strhl a spěšně křičel, aby s tím jeho žena přestala.

Inu, není divu, že v závěru své slova sebral zpět a omluvil se své ženě za všechny řeči, kterými banalizují tento hrůzostrašný, ale v závěru nádherný proces, kterým je porod.
Muži by si měli uvědomit, jak velkou oběť ženy skládají v době, kdy se snaží dostat dítě na tento neúprosný svět.

Nadále se však porody banalizují právě chlapy, a tak by tato zařízení měla být dostupné na vypůjčení v každé zemi, aby každá manželka, mohla svému manželovi dokázat, že to celé není hračka, jak se to může na první pohled zdát.loading...