VIDEO: Lehce obézní Youtuber se střelil paintballkou do xichtu! Dobře mu tak

Youtuber přemýšlel, jak ještě více zviditelnit svůj kanál na sociální síti s videi. Avšak poté co uskutečnil tento šílený nápad, střelit se do tváře pistolí na paintball, toho značně litoval.

Dnes se stane takzvaným Youtuberem každý, kdo má po ruce kameru nebo mobil s funkcí nahrávání. Vystřelíte jedno video na net a můžete se právem takto nazývat.

Chcete-li aby vás tento koníček živil, buďto musíte mít fakt dobrou reklamu, nebo dělat šílenosti, jako John Bucci aka Zacharias Holmes, a pak můžete vydělat přes partnerskou sít Googlu hodně peněz.

Poté při troše štěstí budou mít lidé o vaši tvorbu zájem a sledovat vaše videa, která vám budou vydělávat slušné peníze. Podívejte se na video, kde si lehce obézní mladík natočil paintballku přímo do obličeje a zmáčkl spoušť.

Sice si nejsme jisti, co od toho opravdu očekával, ale hlavní je to, že video plné krve vidělo více než 300 tisíc lidí a že jsme si to všichni krásně užili :D


Blázen z videa se asi moc díval na sérii Jackass, která dělala nebezpečné kousky. Podívejte se na jeho jiné video, kde si olepil své tělo petardami, které následně všechny najednou zapálil.

Přestože má jen desetiprocentní sledovanost videa prvního, zaslouží si tento výrůstek náš obdiv...


Zdroj: Youtube.comloading...