VIDEO: Mladík se ptá dospělých, jestli mu zapálí cigaretu. Konec vás rozseká

Máme tady další sociální experiment, který sáhl lidem na srdce. Ty s dětmi patří obzvlášť k těm nejcitlivějším vůbec.

Chlapec ve videu obchází kolemjdoucí občany s dotazem, který se k jeho věku vůbec nehodí. Klučina který se ujal videa prochází ulice s cigaretou v ruce a žádá o zapálení.

Všichni dobře víme, že nezletilým 18 let rozhodně cigarety ani jiné tabákové produkty do ruky nepatří! Jsou ale případy, kdy někteří prodejci za vidinou zisku dětem něco takového prodají a neuvědomují si, že si na to jednou navyknou a těmto  teenagerům zničí zdraví...

Malý kluk dostal v rámci tohoto experimentu za úkol ptát se dospělých, zdali mu zapálí cigaretu. Podívejte se na video, kde mladík narazí na mnoho reakcí a nazorů, které ho od kouření odrazují.

Chlapec si chytře vybírá z lidí takové, kteří kouří nebo alespoň vypadají, že s tím mají nějaké zkušenosti a vnímá poznatky, proč kouří oni sami.


Zdroj: Youtube.com

Co lidi k tomu vůbec vede a jaký v tomto zlozvyku vidí smysl? Odpovědi jednotlivců stojí za to si vyslechnout.

Třešničku na závěr tomu hodí sedící muž na lavičce, který jak jsme zjistili, že naše lidská rasa ještě není až tak lhostejná k ostatním, jak by se mohlo zdát...Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video?Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!loading...