VIDEO: Nasraný bagrista zdemoloval hotel! Dlužili mu peníze

Tak to jste ještě většího rapla neviděli! Rozzuřený bagrista zničil hotel, protože mu podle jeho slov prostě nezaplatili za práci. Rozhodl se svoji práci svým způsobem vzít zpět a všechno zdemolovat.

Zřejmě nespokojený bagrista pomstychtivě vjel v britském Liverpoolu do nově postavené budovy hotelu a s cílem pomstít se zaměstnavateli. Jak to na něj přišlo, tak demoloval celý interiér.

Neplatit za odvedenou práci se nevyplácí. O tom se přesvědčil majitel hotelu v britském Liverpoolu.

Informoval o tom dnes zahraniční zpravodajský deník dailymail.co.uk. Možná si z toho zaměstnavatel vzal ponaučení, a nyní už bude všem za odvedenou práci řádně platit.

Bagrista, jak můžete vidět na videu, se rozhodl situaci vyřešit po svém. Nasraný zaměstnanec vjel bagrem na recepci a bezhlavě začal všechno drtit.

Nejdříve zničil hlavní vstup, rozbil skleněné výplně, pak se vydal dále do hotelu. Demoloval nový nábytek, ničil strop, stěny, zkrátka všechno, kam lžíce bagru dosáhla. Pracovníci, kteří v tu dobu v prostorách hotelu ještě pracovali, se jej snažili zastavit, jenže marně.


Celé burácení bagrem trvalo asi 20 minut, muž následně z bagru vystoupil, oddychl si a odkráčel pryč. Nikdo nebyl zraněn a nyní Liverpoolská policie po bagristovi pátrá, neboť je pěkné, že dobro vždy vítězí na zlem, ale i tak vlastníkovi hotelu svým jednáním způsobil obrovské škody.

Otevření ubytovacího resortu se zřejmě na nedohlednou dobu odloží.loading...