VIDEO: Nejošklivější zpěvák se množí jako o závod! Už má 8 dětí

Nejošklivější muž Ugandy má už 8 dětí! I přes to jak vypadá kvůli nemoci bývalý švec má hezkou ženu a spoustu dětí! Žije zajímavým způsobem a celý svět ho zná kvůli hudebnímu nadání. Víte kdo to je?

Godfrey Baguma (37) trpí vzácnou chorobou, o které zdravotnictví zatím moc neví. Tato nemoc ho proslavila a udělala mu slušnou hudební kariéru. Nakonec ani ta znetvořená tvář není na škody. V roce 2002 se kvůli finanční tísni Godfrey zúčastnil soutěže nejošklivějšího muže Ugandy! Ani není divu, že tento muž malého vzrůstu vyhrál.


Zdroj: Youtube.com

Naštěstí není malé vše na jeho těle, čím ho bůh obdařil. Jeho žena Kate Namandaová je po sexuální stránce velice spokojena, což dokazuje jejich 8 dětí.

"Jakmile najdete člověka, o kterém si myslíte, že je pro vás ten pravý, nemusíte poslouchat, co vám říkají ostatní. Následujete své srdce. Peníze ani fyzický vzhled by neměly být překážkou," sdělila Kate co měla na srdci pro deník kfm.co.ug.

Godfreye budete ale znát pod jeho uměleckým jménem Ssebabi. Vystupuje na veřejnosti, zpívá a hraje ve stand-up komediích. Tím vším se také živí, aby měla jeho rodina vše, na co si vzpomene.

Docela sympaťák, nemyslíte? Mrkněte se na jeho video:
muž.jpgZdroj foto: twitter.com
loading...