VIDEO: Nejstarší youtuberka na světě? Této babičce je 106 let

Stát se youtuberem můžete v jakémkoliv věku! Možná že vás v Česku bude sledovat primárně mladší populace, ale natáčet videa pro lidi můžete i v 106 letech, jako tato nejslavnější a nejstarší babička. Chcete-li si splnit sen, začněte ihned... nečekejte!

Lidé sledují reálné videa z opravdového života slavných na Youtube a tak je možné, že brzy seriály jako Ordinace v růžové zahradě apod brzy zaniknou. Budeme se za pár let dívat na vlogy a deníčky ubrečených teenagerek na internetu? Pranky a srandovní pokusy nahradí naše oblíbené sitcomy?

Teď si představte, že na světě je youtuberka, které je 106 let a její videa mají miliony zhlédnutí! Ano, tato nejslavnější babička se jmenuje Mastanamm a pochází z Indie. Slyšeli jste již o ní?


Co dokáže nabídnout, že se o její videa zajímá takový nespočet lidí? No přece to, co umí nejlépe - recepty. Na internet jí začal natáčet její pravnuk a když začal zveřejňovat její videa, odběratelé se jen hrnuli. Neuvěřitelná podpora a kladná odezva jí motivovala pokračovat v tom, co má ráda.

Babička se proslavila svými chutnými tradičními indickými jídly. Její kulinářské blahodárné schopnosti z kuchyně sleduje více než 250 000 odběratelů. Není divu, že mnoho prodávaných kuchařek pochází přímo z rukou našich babiček.

Zajímavé je i to, jakým způsobem jídlo servíruje, neboť z nedostatku nádobí je nucena občas sáhnut po tom, co jí příroda nabízí! Jídlo z listů eukalyptu nebo z vydlabaného melounu?

Je otázka času, kde si Zdeňek Pohlreich založí vlastní YT kanál, kde by se od něho mohla učit i nevzdělaná mladší generace, která si stěží udělá vajíčka na tvrdo.loading...