Zdroj: West Sulawesi police
30.03.2017 by Rudolf Hasák

VIDEO: Nezvěstného muže našli v těle hada

video, had, smrt, zabití, krajta sežrala člověka

Nezvěstného muže všichni vesničané hledali, ale nebylo po něm ani stopy. Indonésan Akbar se vydal v neděli na palmovou plantáž na ostrově Sulawesi. Od té doby ho nikdo neviděl a ani o něm neslyšel. Pátrání již vypadalo marně a lidé mysleli na nejhorší.

Všichni byly v šokováni, když indonéského muže konečně našli. Přestože již každý tušil, že ho nejspíš živého nenajdou, nevěděli však, že zahyne takovým drastickým způsobem. Policie našla obrovského hada a ihned měla podezření. V těle krajty, jeden z největších hadů na světě, objevili pohřešovaného 25-letého mladíka. Tento krvežíznivý plaz měl údajně podle policie na délku 7 metrů. Nebylo jednoduché se ubránit predátorovi takových rozměrů.

West Sulawesi police

Zdroj: Foto: West Sulawesi Police

Krajta síťovaná patří mezi nejdéle plazy na světě a své oběti nemá problém spolknout bez problémů vcelku. Často útočí na dobytek tamních obyvatelů, takže v oblastech kde se se nachází je velice známá.  Své oběti nejprve udusí. Tento had jen zřídka zabije a sežere člověka, ale smrt mladíka z Indonésie není první svého druhu.

West Sulawesi police

Zdroj: Foto: West Sulawesi Police

"Vesničané uviděli nehybné tělo krajty v příkopu na palmové plantáži. Ihned měli podezření, že had spolkl pohřešovaného Akbara. Když jsme krajtu otevřeli, byl uvnitř.", řekla místní policie a dodala, že oběť měla stále obuté boty.


Zdroj: Foto: West Sulawesi Police

Komentáře