[VIDEO] Stál na zákazu stání. Podle něho nic neporušil a na strážníky zavolal státní policii.

Hádat se s policií je poslední dobou v ČR skoro koníček. Dnes tu máme další případ. Pan Radovan z Tachova stál na úseku označeným značkou "Zákaz stání" a tak dostal botičku. Přesto si pořád stál za svým a tvrdil, že neporušil žádný předpis. Stál na zákazu stání - i malé dítě pozná, že když stál někde, kde je to zakázané, asi to nebude v souladu s pravidly. Přesto si stále myslí, že nic neporušil a ještě zavolal na strážníky státní policii.

Všechno to začalo tím, že pan Radovan parkoval na místě, které je označené "Zákaz stání". Podle něho značka platí pouze pro vozovku (čili dva jízdní pruhy), ale nikoliv pro prostor mezi vozovkou a chodníkem. Byl arogantní už od samého počátku a ještě na městkou policii zavolal policii státní s tím, že má silné podezření na alkohol v krvi již zmíněných policistů. Samozřejmě, že si to vymyslel aby vypadal důležitě a měšťákům tak znepříjemnil jejich službu. Během zkoušky pořád kecal něco o tom, jak jemu nesmějí dát dýchnout, jelikož není řidič (bez komentáře). Výsledek zkoušky byl samo sebou u obou policistů negativní. 

Co si o tom myslíte vy? Je podle vás v pořádku, že se lidé takhle chovají k policii? Bez špetky respektu, slušného chování a ještě si z nich dělají blázny. Podle nás rozhodně ne. 

Posuďte tuto situaci sami. loading...