VIDEO: Těhotná šestnáctiletá dívka vstala z mrtvých

Pohřbili těhotnou dívku! Druhý den se z hrobu ozýval pláč

Tak takový případ se stane snad jednou za tisíc let a mnozí z vás budou psát zase jaký to je FAKE. Nicméně vše je pravda a to včetně videa, který skutečnost dokládá.

Šestnáctiletí Neysi byla ve třetím měsíci, když zkolabovala. Díky příbuzným, který ji odvezli do nemocnice v Hondurasu, měla ještě šanci na život. Ovšem lékaři pouze konstatovali smrt. Dívka zemřela, tvrdili! Druhý den se s ní pozůstalí rozloučili a ještě ten den byla pohřbena.

Byla pohřbena ve svatebních šatech a všichni si mysleli, že odešla na vždy. Druhý den se ale nestačili divit. K jejímu hrobu přišel manžel a když uslyšel to, co slyšel, skoro se mu zastavilo srdce.

"Má láska odešla krátce po svatbě. Chtěl jsem být s ní a tak jsem položil ruce na hrob. V tu ránu jsem slyšel hluk," tak popisuje příšerné zážitky den po svatbě manžel zesnulé. "Nejdřív jsem slyšel bouchání a pak hlas. Prosila o pomoc."

S příbuznými se začal dobývat k rakvi, ale bylo už pozdě. Dívka měla zbroušené konečky prstů, jak se snažila dostat ven ze své hrobky. Bohužel už nejevila známky života a to i přes pokusy o resuscitaci. Její rodina popadla rakev a ještě jí vezla do nemocnice, jenže už bylo pozdě. Rodina ji odvezla zpět a znova ji pohřbili.


Dívka tak protrpěla šílený šok a ještě aby ne, když zemřít dvakrát se podaří jen málo komu. Lékaři se domnívají, že napoprvé vůbec mrtvá být nemusela, stačilo by, kdyby upadla do šoku. Podruhé však zemřela na nedostatek kyslíku.

Škoda marného života.loading...