VIDEO: Tetování na kůži je pro baby! Podívejte se, jak se tetují oční bulvy

Neptejte se, proč to lidé dělají, ale asi to bude nějaká psychická porucha či jiné sklony k sebepoškozování. Už v komunismu či někde v době před 17 lety, kdy si lidé prstem ukazovali na pokérovaný lidi s údivem na tváři.

K dnešní době tetování patří stejně jako piercingy, jiné náušnice či tunely v uchu. Ale těm větším fajnšmekrům to nic neříká a hledají jiné alternativy, jakými by uspokojili své sebedestruktivní choutky.

Takže někoho napadlo si potetovat oční bělmo! Teď není podstatné, na jakých zvířatech to kdo otestoval jako první, ale důležité je, že dnešní salóny s tím vůbec nemají problém a pokud máte prachy, není problém vám stříknout inkoust třeba i do bradavky nebo údu.

Samozřejmě musíte předem podepsat papír, kde veškerou zodpovědnost berete na sebe.

Takže k věci... máte dost silný žaludek se podívat na to, jak se tetují oči? Polský raper POPEK MONSTER to podstoupil a nahrál na net.


Bezpečnost tohoto tetování zatím nebyla prokázána, vše je stále ve fázi experimentování. Podle lékařů je to velmi nebezpečný počin, který může vést až k oslepnutí. Všech rizik jsou si však všichni experimentátoři vědomi.loading...