Zdroj: Stefano Montagner, Youtube.com
14.11.2014 by Rudolf Hasák

VIDEO] Umělkyně maluje kundou, namaluje obraz pro Zemana?

umění, vagína, kunda, obraz, video

To že jsou lidé divní, už víme dlouho. Aby malovala umělkyně obraz vagínou jsem ještě neviděl. Je vidět, že se snaží vydělávat čímkoli!

Protože zaujmout  konkrétním okruhu je dnes už díky konkurenci téměř nemožné, výstřední lidé se pokoušejí o bizarnosti, které jsou občas až za hranicí chápání.

Přesně jako v tomto případě! Koho by sakra napadlo malovat obraz vagínou? Takže jestli se chce nějaký chlap proslavit, tak si přivažte štětec na kokota.

Nicméně malující umělkyně Milo Moiré není žádné béčko. Je celosvětově známá a díky svým obrazům si žije svůj pohádkový sen.

Se svým tělem dokázala nevídané věci... O sobě říká, že všechny nástroje, které pro svoji práci potřebuje jí nadělil bůh a stačí je jen využít.

Celý postup, jakým zpracovává své dílo, je tak nevídaný, že jej nemůže dělat kdokoli jiný. Když už chytne inspiraci, nacpe si speciální barvy do svého orgánu, nasměruje na cíl, kam jej chce umístit a vytlačí je ven.

Výsledkem je pak obraz, který ocení nejen umělecké publikum, ale také lajci... kterým stačí jen ta představa o tom, jak obraz vlastně vznikl. Dost keců a pojďme su pustit video.Milo Moiré se připravuje na malbu! (zdroj:facebook.com)


Jeden její poslední obraz. (zdroj:facebook.com)

Komentáře