VIDEO: Youtuber z Ruska se projížděl na střeše metra! Sebevrah

Rusko! Země nekonečných možností a idiotů... Ačkoli je tato zem proslavena obyvateli s natolik malým IQ, tento mladý Youtuber se mezi ně může očividně zařadit také.

Svůj pud sebezáchovy ztratil teprve osmnáctiletý mladík Pasha Bumchik nechal bůh ví kde. Riskoval život a to jen kvůli blbému videu a tisícům shlédnutí. Pokud byla jeho záměrem sláva, podařilo se mu to dokonce v celosvětové sféře. Povídají si o něm jak Češi tak Číňani.

Jeho počínání bylo jasné! Mladík přelezl plot a vlezl na střechu vozu metra. Vše si dobře dokumentoval na kameru a tak o důkazy není nouze. Metro se rozjíždělo a div Youtubera neodfouklo. Naštěstí přežil a v celém složení dorazil na příští zastávku kde stihl utéct. Šla na něho i policie, ale hádejte kdo byl rychlejší.

Za tyto machovinky mu v Rusku hrozí pokuta až vězení, no ale tak co by klučina pro fanoušky video serveru Youtube neudělal, že? Video je stále online a je jen otázka času, kdy se ho pokusí úřady stáhnout. Video není starší jak tři týdny a už se blíží ke 4 milionům shlédnutí.


Co si myslíte o dnešní Youtube mánii vy? V Číně je např. Youtube, Facebook i Google zakázán.loading...