VIDEO: Založila gumičku, spletla si vlasy a šla spát… ráno vypadala neuvěřitelně

Problém, který řeší každá žena nebo už i dívky. Znáte to! Péče o vlasy není nic jednoduchého a kromě různých produktů ve formě šamponu a kondicionéru je třeba myslet také na česání, nebo fénování.

Dáte mi za pravdu, že jsou nezbytnou pomocí i gumičky do vlasů, bez kterých se nikdo s delšími vlasy neobejde. Dívka z videa ale gumičku na vlasy nemohla najít... rozhodla se improvizovat.

Improvizace se stala cestou k dokonalému účesu

Musela použít to, co měla zrovna po ruce? V první řadě se jednalo jenom o obyčejnou čelenku, kterou chtěla docílit, že jí bude účes držet tak, jak potřebuje. Tedy že se její vlasy nebudou v noci cuchat.

Už jí měla na hlavě, ale to jí nestačilo... když už, tak vyzkouší ještě něco jiného.  Vlasy nemá zrovna krátké, překážely jí a tak si řekla, že je do čelenky začne postupně zamotávat.

Vzala pramen po pramenu a postupně je omotávala kolem čelenky. Na první pohled to vypadalo divně, ale v danou chvíli to bylo velmi praktické. A tak se rozhodla, že takto půjde spát. Ráno dívka nemohla uvěřit vlastním očím.

Ten večer se neodehrálo nic neobvyklého! Šla spát, jako jiný den. Jen měla vlasy omotané v gumičce. Ráno měla v plánu sundat si čelenku, rozčesat vlasy a vyrazit. Když ale viděla co jí to udělalo, byla z toho šokovaná. Přes noc se jí povedlo vytvořit naprosto dokonalé vlny.

Nemusela použít kulmu ani stát desítky minut před zrcadlem. Bylo jasné, že tento účes musí ukázat světu. Natočila krásné HOW TO video, které najdete níže.

Svůj nápad ukázala světu

Zkusila návod na kudrnaté vlasy několikrát a ukázalo se, že to skutečně funguje. Její video vidělo více než milion lidí... pomohlo mnoha ženám a dívkám po celém světě, které chtějí mít dokonalé vlny, ale nechtějí trávit desítky minut v koupelně s kulmou v ruce, a to ještě s nejasným výsledkem.

Podívejte se na video, které ukazuje návod na krásné vlny. Podívejte se na něj a vyzkoušejte. Vlasy vám rozhodně nezničí a nebude vás to nic stát! Není skvělé?


Litujete, že jste to nevěděli dříve?loading...