VIDEO: Zoufalec roku? Rozbrečel se poté, co viděl svoji holku flirtovat s jiným

Jak byste reagovali vy? Znáte Youtube pořad, který se jmenuje To Catch a Cheater? Je známý především tím, že v něm lidé nepochopitelně testují věrnost svých protějšků.

Na jednu stranu šikovná věc, ale za předpokladu toho, že se možná stanete rychle single. Tentokrát se do něj přihlásil opravdový blázen. Týpek sice prohlašuje, že je přítelkyně jeho spřízněnou duší a chystá zásnuby, zároveň se mu však nelíbí, že se z ní stává feministka, která se podle jeho slov přestává holit a nechce mu dopřát orální sex.

To by mohlo znamenat jen jedno! Rozhodl se na ní poslat sexy borce, kterému by jen pravá láska odolala. Okamžitě toho litoval a jeho reakcí se teď baví celý internet.

Nasazený "Gigolo" si před holkou začal hrát na právníka a ona se jeho flirtování vůbec nebránila.

Naopak, se jí podlamovali kolena a bez váhání muži dala své číslo a řekla mu, že je se svým přítelem v otevřeném vztahu.

To samozřejmě nebyla pravda testovaná žena si dokonce osahala jeho svaly a smála se i jeho sexuálním narážkám. Prostě flirtování se vším všudy.


A co na to její přítel, který vše sledoval přes skrytou kameru? Nevydržel a na místě se rozbrečel. Není jeho zoufalá reakce přece jen přehnaná?loading...