Zdroj: teorievelkehotresku.net
13.10.2016 by Rudolf Hasák

Víte kolik vydělají seriálové hvězdy za jednu epizodu? Z toho se vám hlava zatočí

seriál, big bang theory, teorie velkého třesku

Nebudeme si nic nalhávat! Seriály nejsou už dávno to, co bývali. Někdy překonají dokonce i kvalitní film natočený v Hollywoodu. Stane-li se seriál oblíbeným, herci si logicky řeknou za jednu epizodu více peněz, než jiní herci... jichž jméno si jen sotva zapamatujete. Částky, které herci berou za natočený díl, nejsou malé.

Máte svého oblíbeného herce? Začneme komediálními seriály, protože ty má každý rád a jednoduše dokáží vykouzlit úsměv na tváří denně u obrazovky. Na dělené první příčce najdeme trojici herců z Big Bang Theory od CBS, Jima Parsonse (Sheldon Cooper), Kaley Cuoco (Penny Hofstadter) a Johnnyho Galeckiho (Leonard Hofstadter).

Tři nejslavnější vědátoři si za jednu epizodu na svůj účet připíší po jednom milionu amerických dolarů, což je doslova šílená částka. Teorie velkého třesku se vysílá už devět let, přičemž 19. září se diváci dočkali první epizody desáté série.


Fanoušci se už sice vyjádřili, že seriál by měl skončit kvůli upadající kvalitě, drtivá většina z nich se však stále nedokáže příběhů Sheldona a Leonarda nabažit.

Na druhém místě trůní Dwayne „The Rock“ Johnson, který nás již dvě série baví v seriálu z dílny HBO, Ballers. Ten sleduje život hráčů amerického fotbalu v slunci zalitém Miami. The Rock si za jednu epizodu přilepší o 400 tisíc dolarů, takže si přijde na 4 miliony za celou druhou sérii, která skončila jen před pár dny. Potvrzená je přitom už i třetí.
Komentáře