Zdroj: Kamila Gornia via Flickr.com
10.03.2015 by Rudolf Hasák

Vlastní matka zabila holčičku (8)! Posedly ji zlé síly...

vražda, smrt,, zabití, vymítání, ďábel

Skutečný příběh jako z hororu. Třiatřicetileté Polly Chowdhuryové (33) buďto hráblo, nebo její dceru posedly zlé síly. Rozumíte tomu? Začalo to tím, že její milenka Kiki Muddarová (40) se jí snažila do hlavy vtlouct, jak je její dcerka ovlivněná zlými a temnými silami. Aby malou holčičku vysvobodila, musí ji trestat.... poté mělo prokletí vymizet.

Bohužel se tak nestalo... Amatérský pokos o vymítání ďábla z tělíčka malé holčičky se zvrtlo a zemřela pomalou a bolestivou smrtí, jako bychom nikomu z vás nepřáli.

Vážila jen pouhých 20 kg! Na těle se našlo 56 různých zranění, kvůli kterým zemřela. Mezi běžné praktiky nekalého vymítání patřili např. kousance...

Ayeshu zabila vlastní matka se svou milenkou

Zdroj: Twitter

Polly byla prostě ovlivněna tím, jak jí stále milenka Kiky do hlavy vtloukala, temné síly, jak ovlivňují její dceru. Malá roztomilá Ayesha byla podle lékařů zcela normální. Opravdu bylo jediným způsobem týrání?

Denními praktikami, kterými se snažili z holčičky démona vymámit bylo jakékoli bytí, topení v ledové vodě, tvrdé domácí práce a pokusy o strašení s příšernými maskami.

Kiki Muddarová byla neuvěřitelně "výkonná" a v její choré mysli se zrodilo patnáct vymyšlených postav, jejichž prostřednictvím přesvědčovala Ayeshinu matku Polly, že její dítě je zlé a zkažené. Policisté se při vyšetřování museli prokousat 140 tisíci řádků textu v e-mailech a v chatovacích aplikacích nebo 1450 hlasovými zprávami.

Přišel soud a láska jakoby vůbec neexistovala. Obě z obviněných žen se snažili vinu hodit na druhou! Klasika... Porota zachovala chladnou mysl a nakonec uznala vinnými obě ženy.

Komentáře