Vlastní otec zabil svojí dceru, protože ukradla kondomy

Lidé dělají v afektu různé věci, ale vraždu? Tu dokáže jen nemocný, nebo šílený člověk. Asadullah Khan (51) byl obžalován za vraždu své devatenáctileté dcery Lareeb. Důvod? Pro nás docela triviální kravina. Otec prostě neunesl, že jeho dcera v den svatby nebude stále panna.

Podle policie se vše odehrálo na území německé republiky. Dívka byla přistihnuta při činu, když se pokoušela v drogérii ukrást prezervativy. Všude do nás hustí jak se máme při sexu chránit, protože chytnout kde jakou nemoc je tak easy... ale co když dívka neměla peníze?

Khan, 51, has admitted the killing because in his eyes she had brought

Strážník v obchodě dívku chytil při krádeži a informoval o tom její rodiče. Ten den Lareebu ještě odvezli k příbuzným. Někteří si myslí, že vražda byla plánovaná a vše si měli odpykat příbuzní... Ovšem nejsou důkazy.

Dívka se mu přiznala, že se schází s klukem i přes zákaz svých rodičů. Otec začal šílet a v afektu dceru uškrtil. Neomluvitelné vraždy se zúčastnila i matka mladé dívky a společně později rodiče pečlivě ukryli tělo zavražděné v nedalekém lese.

Přáním rodičů bylo, aby se dívka vdala neposkvrněná v Pákistánu, odkud také pochází. Nesmířili se s tím, že v den svatby nebude panna. Teď jim hrozí výjimečný trest!

Khan and his wife, originally from Pakistan, are on trial for murder at the State Court in Darmstadt
loading...