Výherce miliard se konečně přihlásil. Na pobočku Sazky přišel nervózní!

Sazka se konečně dočkala. Dnes se totiž po 26 dnech přihlásil výherce 2,46 miliardy korun v Eurojackpotu! Originální sázenku přinesl muž středního veku. Ten ji také osobně vsadil v Pardubickém kraji, kde poslední léta přežívá.Peníze hned ale stejně nedostane! Firma má výplatní lhůtu dva měsíce, během kterých mu musí miliardy poslat na účet.

Výherce údajně dnes ráno zavolal na telefon centrály Sazky, aby si potvrdil, že pracovníci firmy zachovají jeho anonymitu. Ta bývá většinou nutností, neboť pokud by se provalilo jméno miliardáře... věřte, že by i jeho staří známí, co na něho sra*i několik let, by si teď hráli na nejlepší kamarády.

Sazka přijala taková opatření, aby zamezila vyzrazení jména výherce a hlavně, aby poznali kdo vlastně výherce je. Muž se zdržel na pobočce pouhých 20 minut. Byl nervózní a doslova bez sebe. Stále opakoval, aby si pohnuly, že spěchá na vlak. Popsal mluvčí Sazky Václav Friedmann.

Během krátkého rozhovoru se zaměstnanci Sazky nic moc neřekl. Vypadlo z něho pouze několik vět. Prozradil, že se zatím v jeho životě nic nezměnilo. Dále chodí do práce a přemýšlí, co si pořídí za slušnou sumu jako první. 26 dní čekal, až se média trochu okolo výhry uklidní a přestanou pátrat potom, kdo je výherce.

Po 20 minutách odešel z pobočky a odnesl si hotovost 270 000Kč.

Eurojackpot se hraje v 16 zemích Evropy, takže o výherní částku se skládají všichni sázející. Druhá největší výhra padla v Německu, kde šlo o pouhých 1,61 miliardy korun.

Je tedy jasné, že vyhrát možné je... záleží jen na tom, kolik losů pošlete a zda budete mít štěstí. Nicméně snadno lze podlehnout i závislosti, tak raději sázejte s rozumem :)loading...