Výhody mobilních hal a skladovacích stanů

Potřebujete zastřešit své výrobky, produkty, či něco jiného? Pronájem mobilní haly vás vyjde o hodně levněji, než postavit si sklad. Můžete je využívat celý rok a tak konečně budete mít kde schovat své cenné produkty před vlhkostí a deštěm. Jednoduše pro dočasné krátkodobé náhradní skladovací nebo výrobní prostory, jsou mobilní skladovací haly nejlepší. Navíc pokud bude padat sníh, najdete využití i v té nejdrsnější zimě.

Jejich největší výhodou je bezproblémová rychlá montáž, demontáž a vyrovnání velkých terénních nerovností. Žádné stavební povolení a ani nepotřebujete základy. Navíc pokud si nejste jisti tím, jaký prostor budete potřebovat, není problém zvolit i levnější řešení. Jakmile vám sklad bude přerůstat přes hlavu, mobilní skladovací halu si můžete později bezproblémově rozšířit.

Haly jsou technicky řešeny pomocí takzvaných modulů. Jejich výška stěny je limitována 2,38 až 4 metry a délka modulu je 5 metrů. Protože se hala staví z těchto přídavných modulů, její délka je volitelná pěti násobky.

http://www.argoservis.cz/images/galerie/galerie22.jpg

Firmy a společnosti si mobilní haly a skladovací stany chválí především proto, že si v době sezóny mohou pronajmout výhodně stan, halu a nemusí investovat šílené částky do výstavby zastřešené budovy. Přemýšlíte nad tím? Zkuste si vypočíst celkové náklady na výstavbu vlastního skladu. Nevyjde vám přece levněji si pronajmout skladovací halu?

Z jakého materiálu jsou stany vyrobeny?

Mobilní haly od společnosti Argoservis nabízí v tomto odvětví to nejlepší! Jsou montovány z pevné konstrukce, tak aby výborně odolávaly povětrnostním podmínkám a klimatickým změnám. Konstrukce je vyráběna z pevných duralových profilů a boční opláštění si můžete zvolit podle svého uvážení. Firma nabízí nekvalitnější materiály a to z vysoce odolné plachty, plastu nebo plechu. Od toho se také bude vyvíjet samozřejmě cena.loading...