Vyhřívané rukavice na motorku! Ideální dárek pod stromeček

Podle předpovědí zpravodajských serverů se letos v zimě neohřejeme. Kruté námrazy a povětrnostní podmínky nás budou nutit trávit dny za kamny. Ovšem technologický pokrok nezastavíte a tak díky elektronice můžeme s radostí říct, že tato sezóna bude ve znamení módní revoluce. Nové oblečení, které je vyhřívané. Díky elektronice, která vás zahřeje, vyzrajete nad počasím. Máte doma motorku? Pakliže jste kvůli počasí nemohli vyjet, tentokrát to bude jinak. S vyhřívaným funkčním prádlem vás ani mráz nezastaví. Jak fungují vyhřívané bundy, oblečení a rukavice? K čemu nám tato paráda vlastně bude?

Vyhřívané rukavice na motorku nebo lyže

Nevěděli jste doposud, jak vyřešit problém se zmrzlými prsty? Znám to, někdy jsem je ani necítil. Konečně někdo přišel s funkčním řešením. Elektricky vyhřívané rukavice a oblečení, se kterým vám ani v Rusku nebude zima, jsou prostě úžasné. Jedním tlačítkem jej zapnete a u některých modelů si dokonce můžete regulovat teplotu výhřevu. Pokud by se vám vybily, jednoduše jej můžete dobít, přes motorku nebo scooter… stejně jako byste nabíjeli váš mobilní telefon. Jsou ideální na motorku, kdy se stále dá jezdit po silnicích anebo na lyže. Klasické rukavice vás nezahřejí tak účinně a rychle, jako vyhřívané lyžařské rukavice.

Skvělý vánoční dárek

Vánoce se blíží již za pár měsíců a každoroční vymýšlení dárků vás určitě nemine. Vyhřívaná spodní bunda na motorku může být pro vaši polovičku, syna nebo příslušníka rodiny vynikající překvapení. Bunda má více využití a to si pište, že neskončí v krabici na skříni jako nějaké jiné nevhodné dárky. Díky 12V napájení elektrické energie z motorky vás bude moc hřát tak dlouho, jak budete chtít. Topné panely jsou umístěny po celé ploše hrudníku, břicha, zad a rukávů. Téměř ani nepoznáte, že nějaké topné panely má! Omezovat v pohybu vás rozhodně nebude. Chcete-li někomu udělat radost, popřemýšlejte právě o některé z dostupných variant.   loading...