Vyřešte problém s pocením pomocí bambusového oblečení

Pocení, nepříjemná záležitost, která více či méně trápí každého z nás. Lidé se zkrátka potí a bohužel, na vzduchu vlivem bakterií začne pot nepříjemně zapáchat. V autobuse, kde je hodně lidí nebo v čekárně u lékaře je pak tato záležitost více než nepříjemná. A to zvlášť pro ty, kdo trpí nadměrným pocením. Je toto i váš případ? Pak pro vás máme ideální řešení v podobě oblečení z bambusu.

Bambusová vlákna mají ideální vlastnosti

Bambusová vlákna jsou skvělá zejména díky svým termoregulačním a antibakteriálním vlastnostem, které vám pomohou při potížích s nadměrným pocením. I když vám nemůže pomoci se samotnou příčinou, protože tou jsou nadměrně vyvinuté potní žlázy, pomůže vám řešit následek a uleví od věčného stresu a obav ze zápachu.

Jak vlastně pot funguje? Sám o sobě je bez zápachu, ovšem jakmile se dostane na povrch naší kůže, bakterie v něm obsažené začnou odumírat, rozkládat se a vzniká nám velmi známý zápach. Bambusová vlákna nejsou příliš příznivým místem pro vznik a množení bakterií, proto je i zápach z potu mnohem menší. Protože je oblečení z něj i prodyšné a jemné, mnohem méně se člověk potí. Navíc bambus vyniká velmi dobrými absorpčními schopnostmi, saje a odvádí pot od pokožky a odpařuje se.

Jaké oblečení si můžete z bambusu koupit?

Z oblečení je možné koupit mnoho druhů od spodního prádla po trička. Hodně známé a oblíbené jsou bambusové pánské i dámské ponožky. Ty můžete nosit kdykoliv a kamkoliv a klidně je můžete vyměnit za všechny ostatní. Zabraňují pocení, brání v množení nepříjemných bakterií a eliminují zápach nohou. Na léto jsou k dostání kotníčkové ponožky (krátké) a do zimních měsíců zase oceníte bambusové thermo ponožky. Pokud nosíte raději delší ponožky, můžete vyzkoušet dlouhé ponožky PESAIL.

I když to mnoho lidí ani nenapadne, výborné vlastnosti má i bambusové spodní prádlo, např. bambusové boxerky pro muže mají dokonalé antibakteriální vlastnosti, jsou jemné a hodně pružné, díky 5% příměsi spandexu. Můžete je nosit každý den a na všechny činnosti. Do práce i na sport.

Pro dámy jsou připravené bambusové kalhoty, které dámy velmi ocení. Materiál je hygienický a prodyšný. Mimoto to jsou pružné a velmi příjemné a jemné.

Mimo prádla či ponožek jsou v nabídce i bambusová trika, taktéž pro dámy i pro pány. Jsou jemné a velmi příjemné. Díky tomu, že jsou jednobarevná, se hodí hlavně na nošení pod košilí či halenkou.

Dokonale ekologický materiál

Bambusové oblečení nepřináší výhody pouze z hlediska svých užitných vlastností, ale jedná se navíc i o čistě přírodní a ekologický materiál. Výroba oblečení z bambusu je šetrná k životnímu prostředí. Rostliny bambusu patří k nejrychleji rostoucím na světě a některé druhy jsou schopné vyrůst i o 120 cm za jediný den. Pro jeho růst není nutné používat ani žádná hnojiva či pesticidy, protože sám o sobě škůdcům odolává.

Bambus je rozhodně ideální materiál pro každodenní nošení pro každého.loading...