Vyspal se s 11 letou dívkou u řeky! Sex z nezletilou za 50 tisíc???

V 11 letech začít ze sexuálním životem? Vlastně proč ne! Takhle si vyšlápla mladá dívka ze Žďárska. Už v páté třídě se tahle holka chlubila špolužačkám svými sexuálními zážitky, za které by se nemusela stydět ani Dolly Buster. Partnery také střídala a dokonce si vybrala i 24 letého muže, který se stal její obětí po tom, co s ním měla sex u řeky Sázavy roku 2013 (už to stojí za zmínku, že tyhle místa stojí za myšlenkou opravdu zkušené sexuální dračice).  Po několika měsících si však dívka asi uvědomila, že asi nešlo o sex, ale o znásilnění, a tak tento případ u řeky Sázavy nahlásila jako znásilnění. Za způsobenou ujmu si požaduje dívka 50 000 Kč, což si teda většinou účtují zkušené hvězdy v tomto oboru. Krajský soud v úterý v  Brně však mladíka viny sprostil. 
První mu hrozilo, že dostane až 12 let odnětí svobody, ale nakonec vyvázl s  18 měsíci podmíněně odložených na 4 roky za pohlavní zneužití, jehož se spáchal s nezletilou. 
Znalci byli skeptičtí. Šlo o velmi vyspělou a problematickou holku, na to , že byla v páté třídě. V její výpověd se také vyskytují jisté nejasnosti i logické nesrovnatelnosti. Kromě jejího prohlášení neexistují žádné důkazy o tom, že došlo k znásilněné, spíše si všechno sama dokreslila. 24 letý muž se k všemu přiznal, i ktomu, že věděl, že má sex s nezletilou.

Na závěr stojí říct, není 50 000 Kč pro 11 létou dívku na jednu noc hodně? A nebo to svědčí o její kvalitě? 


loading...