Vytoužené miminko je stálo 1 616 injekcí!

Fotografie novorozence se objevila na internetu teprve před pár dny a už nasbírala téměř 6 000 komentářů a 90 000 lajků. A proč? Protože mnozí rodiče chápou, co musela maminka podstoupit, aby se dočkala vytouženého miminka. 

Patricie a Kimberly O"Neill se setkali před 6 lety. V roce 2014 se rozhodli, že chtějí miminko. 

Samozřejmě v jejich případě to bylo náročnější, protože museli nejprve najít dárce spermií. Co příroda nechtěla... Tam jejich boj teprve začal. 

Každá jedno dítě už měla. Z předešlého vztahu si obě dvě přinesli jedno dítě. Patricie má 7 letou dceru a Kimberly 14 letého syna. Na společné třetí dítě se už obě dvě těšili.

Patricie se měla stát biologickou matkou jejich společného dítěte. 

Oplodnění se podařilo, ale po 6 týdnech Patricie potratila. Snažili se dál, ale opět maminka po 8 týdnech potratila. 

Tento stav mladé ženy se lékařům vůbec nezamlouval. Nakonec se ukázalo, že Patricie trpí poruchou krevní srážlivosti.

I když lékaři věděli, proč Patricia už 2x potratila, přišel moment, kdy se ženy téměř vzdaly představy o dítěti. Vše vypadalo, že je ztraceno.

Ani čtvrté těhotenství neskončilo šťastně. 

Po 11 týdnech přestalo děťátku bít srdíčko. "Byla jsem hotová. Ale s mou manželkou jsme tuto cestu začali a řekli jsme si, že budeme u sebe stát i v těch nejtěžších chvílích."

Patricia opět otěhotněla. Lékař John Couvaras na ni přísně dohlížel a během 9 měsíců jí píchal látku na ředění krve, aby tak předešli dalšímu potratu. 

3. srpna se jim nakonec miminko narodilo. Patricii během těhotenství doktor píchl dohromady 1 616 injekcí. Každou jednu si odložila na znak toho, aby nezapomněla, kolik úsilí a bolesti ji stálo vytoužené miminko.loading...