Zdroj: instagram.com
18.02.2018 by Rudolf Hasák

Vzpomínáte na zoufalce Sherminatora? Dnes je z něj SEXY HŘEBEC

film, prci prci prcičky, sherminator, sermen, herci, herec, chucka sherman

Vzpomínáte se ještě na zábavného Chucka Shermana, který si něříkal jinak než Sherminator? Sice hrál v sérii teenagerských komedií Prci, prci, prcičky jen takového zadáka, který nebyl hlavní rolí, ale určitě si ho diváci velmi dobře pamatují.

Šlo totiž o takového zvláštního lamače ženských srdcí, šišlajícího podivína, který se snažil ostatním hrdinům namluvit, jak přišel o své panictví a jak lehce dostane svojí taktikou kteroukoliv dívku do postele.

Herec Chris Owen, který Šermena ztvárnil nebyl rozhodně žádný fešák k popukání. Naopak to byl vysoký pohublý slizoun, jež měl do krasavce dost daleko.

Co se ale za ty léta stalo? Od premiéry prvního filmu letos uplyne už 19 let a jeho představitel tak logicky vypadá zcela jinak. Dospěl, vyzrál... nebo jak chcete... prostě vypadá úplně jinak.

Chris zmužněl a změnil se k totálnímu nepoznání... je možné, že se jedná o tentýž osobu? Nechal si narůst slušivé vousy a celkově už nepůsobí tak vychrtlým dojmem.


Zdroj: instagram.com


Zdroj: instagram.com

Oblek dělá dojem a rozhodně díky němu pak vypadá jako stylově oblečený fešák, který skoro jako by se zkoušel uchytit jako model.

Ano, dnes mu to opravdu sluší mnohem více... ale přestože žije s herečkou Daynou Cousins, herectví se již dlouho nevěnuje. Pracuje jako číšník... no to to dopracoval.

Zdroj: instagram.com

Herectví se už nevěnuje... šťastnějším je jako číšník.


Zdroj: instagram.com

Zdroj: instagram.com


Zdroj: instagram.com

Ta proměna :D Pamatujete si ho ještě?Komentáře