Wellness pobyty a víkendy v ČR

Blíží se Vánoce a s nimi i spousta starostí s vymýšlením nových a především originálních dárků pro své blízké. Určitě jste už mnohokrát dostali či sami darovali mnoho svetrů, které neměl nikdo nikdy na sobě, nebo nespočet ponožek a dalších stejně užitečných věcí. Letos to však může být jiné!

V poslední době se stále oblíbenějšími stávají různé zážitkové balíčky a wellness pobyt na dva a více dnů. Jde o čím dál více využívané služby a to hlavně proto, že si můžete vybrat z velkého množství nabídek a každý si určitě najde to své. Můžete si vybrat pobyt na horách, který spojíte s turistikou, pobyt v lázních, kde budete příjemně relaxovat, romantický pobyt pro dva s ubytováním na zámku nebo čím dál tím více oblíbené gastro pobyty spojené s gurmánskými zážitky. Čím dál častěji jsou kromě samotného ubytování a stravování součástí také wellness balíčky pro dva, možnosti vypůjčení sportovního vybavení či vstupenky na turistické atrakce v blízkém okolí. Stačí tedy jen zvážit, jaká aktivita by vašim blízkým udělala radost a příslušný pobyt zakoupit. Termín, který se jim bude nejvíce hodit, si už vyberou sami. Velké množství opravdu různě zaměřených pobytových balíčků po celém Česku nabízí portál www.pobytyvcesku.cz/wellness-pobyty.

Dámská jízda

Dávno už také nejsou v nabídkách pouze zájezdy rodinné či pro pár, čím dál více oblíbený je relaxační pobyt pro ženy. Pokud tedy ještě nemáte vybraný dárek pro maminku nebo pro sestru, dámskou jízdou pro dvě určitě nic nezkazíte. Kromě obvyklých masáží a různých čokoládových zábalů jsou v nabídkách totiž i pobyty s kosmetickým poradenstvím a profesionálním líčením. Stejně tak jsou pobyty pro ženy ideální na plánované rozloučení se svobodou pro kamarádku. Sami nemusíte zdlouhavě nic vymýšlet a 100% se setkáte s nadšenými ohlasy všech zúčastněných.loading...