Youtubeři končí! Nebudou žádné vlogy, let's play ani unboxingy

Serveru YouTube se poslední dobou nevede moc dobře! Kvůli tomu, že Google vkládal reklamy do rasistických videí, od něj odstoupily největší světoznámé společnosti a ukončili s ním spolupráci. To se také odrazilo na takzvaných Youtube money, které jsou vypláceny lidem za zobrazení reklam v jejich videích.

Kdo si myslí, že se to Česka nedotkne, musíme ho vyvést z míry! Adam Jícha, "novodobí prorok" vystupující pod jménem Roth Wellden, předpověděl konec světa youtuberů a osobně si myslí, že celý Youtube zanikne. Alespoň v takové podobě, jako ho známe dnes. Žádné deníčky Youtuberů, žádné lets play videa a žádné unboxingy. Kdo by to také točil zadarmo že?


Zdroj:Youtube.com/AdamJichaVlog

Situace je podle Adama tak kritická, že dokonce v panice zveřejnil v posledním videu i svůj příjem a ukázal odměnu za jeho poslední videa. Nejsem odborníkem a ani nenatáčím videa na Youtube, ale není to náhodou v rozporu s obchodními podmínkami?

Pro lidi, kteří vlastně nemají opravdovou práci a jediné co dělají je, že nahrají jedno nebo dvě videa na internet, to bude šok! Jejich příjem už nebude 25 000Kč, ale ze dne na den si budou muset vystačit s 2 000 korunami a přehodnotit své priority a najít si opravdovou práci...

Jeho poslední video o konci Youtuberů vyvolalo u fanoušků spíše výsměch, než nějaké politování. Lidé se mu v komentářích vysmívají.

Na video reagoval také jeden z nejznámějších hateru "Pstruh", který se proslavil především po incidentu s Alešem Bejrem. Ve svém reakčním videu tvrdí, že situace opravdu není tak kritická a jemu příjmy nijak zásadně neklesají. Co si o tom myslíte vy? Koukáte na videa na Youtube a vadilo by vám, kdyby všichni Youtubeři skončili? Možná, že právě nastal ten pravý čas.loading...