Youtuberka prišla o vlasy! Neprečetla si varování na přípravku

Youtuberka (to jsou ti, co se živí natáčením videí na stejnojmennou síť) Hannah Forcier je hvězda internetu. Ačkoliv to vypadá, jako slušný marketingový trik, popularitu jí opravdu přinesl fakt, že přišla před 3 týdny o všechny vlasy a zadělala si tak svoji nešikovností na solidní pleš.

Holčina pochází z Los Angeles, k jejímu populárním videím si našlo cestu více než 115 tisíc uživatelů.

"Příležitostně dostanu nápad a proměním ho na video," píše na svém kanálu Hannah. Od roku 2015 vytvořila více než 60 videí, kde sdílí své názory a tipy o make-upu či životním stylu.

Jedním z posledních bylo i 6 minutové video, kde se svým fanouškům svěřila, že jí slezly vlasy díky její nešikovnosti. Prostě si na drogistický výrobek nepřečetla návod k použití. LOL

Během krátké doby vidělo video 4,4 milionů lidí. "Jsem si jistá, že mnozí z vás si barví, bělí a tónují vlasy," napsala pod video Hannah. Blogerka se zesvětlenými vlasy použila nový výrobek na vlasy a po dvaceti minutách od aplikace její vypadaly vlasy.

Nevšimla se totiž malé drobnosti! Na produktu totiž bylo uvedeno "Nepoužívat na bělené vlasy".

"Rozhodla jsem se, že to nemohu skrývat navždy," řekla Hannah ve svém z posledních videí, kde odhalila hlavu z temných zákoutí kapuci.

Blogerce vypadaly vlasy po tom, co se snažila si smýt produkt ve sprše. Ucítila jak jí vlasy padají po zádech, začala panikařit a volala o pomoc spolubydlící Danu.


Od té doby měla Hannah problém se na sebe podívat i v zrcadle! Myslela si, že je její kariéra pryč... že jí opustí všichni fanoušci na sociální síti.

Musela se odhodlat a dát si ostříhat i zbytek vlasů.

Zoufalá blogerka si nedokázala představit, jak bude dále natáčet videa. Přečetla si pár motivačních řečí, shlédla nějaká videa o úspěchu a došlo jí, že se z toho musí poučit a jít prostě dál.

Blogerka se přiznala, že po nehodě si chtěla vlasy prodloužit, její vlastní jsou však zatím natolik krátké, že musela sáhnout po paruce.

Jak dodala, nejde o levnou záležitost. Zdá se však, že blogerka se z toho už vzpamatovala.

Po emotivním videu totiž nahrála recenzi na paruky. Ve velkém jí pomohla podpora fanoušků, jejichž prosí o sdílení videa pro varování ostatních.
loading...