Zadky, prsa a zadky, tak to je Dan Bilzerian!

Ano, zadky, prsa a zadky, jo a taky peníze a zbraně, tak přesně tak se dá ve zkratce popsat člověk, který je známý pod jménem Dan Bilzerian. Muži mu závidí a ženy ho milují. Instagram má plný krásy a to hned v několika podobách, ale hlavně tou erotikou. Na internetu si získal miliony fanoušků skrze jeho facebooku, twitter a již zmíněný instagram.

Jeho život je jedna velká párty v hodnotě přes 100 milionů dolarů, avšak přesné jmění nelze určit, protože je to pokerový hráč a jako správný pokerový hráč peníze neustále točí. A Dan se je točit rozhodně nebojí a to v opravdu velkých částkách, jsou dny kdy prohrává velké peníze a i naopak vyhrává. Nebylo to jen jednou, co se sázel o Mercedes, Ferrari a jiný hmotný majetek.

Co si budeme povídat, je velice těžké určit, kolik žen se kolem něj motá kvůli jemu samotnému, či kvůli jeho penězům, tak či tak, určitě má za sebou dost "čárek" a to i v řadách pornohereček nebo prestižních modelek Playboye.

Dan si také, jako bývalí voják libuje ve zbraních, kterých má doma nezkutečný arzenál a kupuje a získává další a další, dá se říct, že by byl schopen si vyzbrojit takovou malou armádu, či dokonce si vytvořit díky penězům stát ve státě. Krom zbraní sbírá také auta, luxusní, drahá i atypická auta.

A krom koček dvounohých si velice vydržuje svoji kočku čtyřnohou, kterou sebou docela často bere na výlet a fotí na instagram.loading...