Zaměstnanec márnice přiznal sex se 100 mrtvými ženami

Přiznání zaměstnance márnice, ze kterého běhá mráz po zádech. 60-letý Kenneth Douglas měl sex s mrtvými ženami. Násilník se přiznal, že v práci měl pohlavní styk se stovkou mrtvol a obhajoval se tím, že byl pod vlivem drog a alkoholu. Přestože jeho manželka něco tušila, násilní ve své úchylce bez-pozastavení pokračoval.

"Lehl jsem si na ně a stáhl jsem si kalhoty"... popisoval nemocný zvrhlík podrobnosti svého činu u soudu. Dodal, že se často před prací napil... a kdyby tak neučinil, nic hrozného by se nestalo.

Už v 90. letech měl Douglas oplétačky se zákonem, kdy přiznal sex s 3 mrtvolami. Policie vyšetřovala vraždy, kde dopadený vrah neústupně popíral, že po vraždě zneužil těla obětí. V té době byl Douglas usvědčen z hrubé zneužití mrtvoly.

Jeho manželka měla podezření, že něco není v márnici pořádku. Uvědomila úřady o činech svého manžela s tvrzením, že chodí z práce opilí a voní sexem.

I když si stěžovala jeho nadřízenému, bylo jí řečeno, že se není čeho bát, a že vše, co se stalo na pozemku v pracovní době je pouze a čistě pracovní záležitost

Ve videu, Douglas řekl, že často pil a fetoval, aby práci v márnici přežil, a že právě sex s mrtvolami měl během těchto slabých chvilek.

Také tvrdí, že to není úplně jistý, kolik těl zneužil, řekl:

     Mohlo jich být 100.

Kraj je v současné době bojuje rodinám obětí u soudu, kteří žalují pro ně nedbalost. Úředníci tvrdí, že protože oni měli žádnou znalost o zločinech, kdy byly spáchány, oni by neměli být zodpovědní.

V roce 2008 Kennetha nejprve soud odsoudil na 3 roky odnětí svobody. O čtyři roky později ho soud uznal vinným ze sexuálního zneužívání dalších mrtvol. Jejich rodiny se odvolali a soudní řízení pokračuje dodnes.

loading...