Zaměstnanec pivovaru se vyřádil! Vylil pivo za 375 000Kč

Třiapadesátiletý nespokojený zaměstnanec Kenneth Super pivovaru řádil! Neuvěříte, proč a jakou škodu udělal!

Hlavní sládek novozélandského pivovaru Wanaka Beerworks neměl asi dobrý den. Úmyslně vypustil z tanků na zem 12 000 litrů piva. Jaká to škoda, víte kolik lidí by se z toho dalo opít? Jeho obhájce ho chtěl samozřejmě u soudu z celé škody, kterou měl zaplatit vysekat.

Jeho činy argumentoval tak, že šlo v podstatě o zločin z vášně - vášně pro pivo. Informovala o tom agentura PDA. V podstatě ale všichni víme, že pravým důvodem muselo být něco jiného. Kdo by jinak vylil 24 tisíc pivek jen tak z lásky k pivu? Tohle nám prostě nejde do hlavy.

Kenneth Super byl totiž nešťastný... sdělili to jeho spolupracovníci, kteří s ním trávili směny. Kenneth ztratil nervy, protože nemohl unést způsoby, kterými nový management řídil pivovar. Všichni mu vytýkali, že nepracuje na maximum. To byla třešnička na dortu, kterou nerozdýchal. Po pracovní době se vydal do pivovaru a otevřel ventily tanků.

Jeho záměr byl jasný! Pivo muselo vytéct ven. Kromě těch 12 000 litrů, které skončily na podlaze, prosakovali také zdmi. To způsobilo také zničení muzea hraček v sousedství.

Soud proběhl a bez viny padesátník neodešel. Sice nepoškodil zařízení pivovaru, ale byl odsouzen za vloupání a musí uhradit škodu 26 000 novozélandských dolarů. To je necelých 400 000Kč.

Jak byste se na jeho místě zachovali vy? Přece nevypustíte takové množství piva ne? :D


loading...