Zamiloval se do kolegyně! A tak se jí vystříkal do kávy

Mladý muž se zamiloval v práci do své kolegyně! Touha po sexu byla tak velká, že s tím něco musel udělat. Neznásilnil ji, což by si asi většina z vás myslela! Přímo na  rande ani jinou schůzku ji nepozval! Koupil jí na KAFE, ale to takovým způsobem, že se ženě otočil žaludek naruby! V kávě bylo totiž semeno čtyřiatřicetiletého muže!

Ano... i tento kuriózní příbcěh se nečekaně stal zase v Americe. Z amerikého občana  Minnessoty Johna R. Linda, se u soudu extrémně zaprášilo!

Žena ze začátku nevěděla o co jde, káva byla zakyslá a tak si myslela, že mléko bylo zkažené. Na podobný incident si vzpomíná minimálně 2x z minulosti... 34-letý úchyl se nezdá.

Celý incident vyvrcholil, když se žena vrátila ke svému stolu do kanceláře! Něco jí bylo podivné... celý stůl byl olepený od čehosi. Prozradilo ho gumička do vlasů. Můž se později přiznal, že pravidelně chodíval masturbovat do její kanceláře. A vždy všechny důkazy po vyvrcholení utíral do gumičky. Ovšem nám je záhadou, proč se toho poškozená žena nikdy nevšimla dříve.

Zaostalý zvrácenec ji na kávu pozvat neuměl, něco jako balící technika mu bylo cizí. Snažil se jí tedy dát najevo svůj zájem alespoň signál pomocí svých tělesných tekutin.

Policie úchyla nakonec dopadla. Nebylo to těžké, zradilo ho jeho vlastní péro! A kdyby nebyl blb, tak to všechno popře, ale mladík se ze strachu přiznal! Jaký trest mladík může dostat za semeno v kávě? Rok vězení na tvrdo, nebo okutu 4500$. Co by jste si vybrali vy?loading...