Žárlivý manžel se bál nevěry. Slepil manželce vagínu lepidlem

Žárlivý manžel přišel na to, že mu jeho manželka zahýbá. Aby se pojistil, že už to znova neprovede, zalepil jí vagínu vteřinovým lepidlem. Lékaři byli šokováni!

Proč to maniak udělal nikdo pochopit nedokáže. Buď mu ruplo v bedně, chtěl se krutě pomstít, nebo se bál, že by to udělala znova? Jeho stará mu pravděpodobně už znova nevěrná nebude. Na tohle jen tak lehce nezapomene.

Pětatřicetiletý muž v nejlepším věku z Jihoafrické republiky nikdy neměl problém s sebeovládáním. Tentokrát vypěnil natolik, že se neudržel a pokusil se vyřešit nevěru po svém.

Těžko říct, jestli to byla pravda, ale obviněný muž trpěl představou o tom, že ho žena podvádí se strýcem. Počkal si na ní a předstíral normální den. Až na to, že když přišla z práce, zamkl jí v ložnici a donutil ji, aby si sundala šaty.

Celá nahá žena netušila o co jde, myslela si že po ní chce sex. Žárlivý manžel vytáhl mačetu a vyhrožoval, že když nebude dělat to co po ní chce, přijde o hlavu...

"Už dříve se pokusil uříznout mi ruku, takže jsem byla hodně vyděšená," sdělila žena, která se obávala nejhoršího, kdyby neposlechla tyrana za kterého se provdala.

Potom jí přikázal, ať si lehne na podlahu a roztáhne nohy. Vzal vteřinové lepidlo a slepil jím manželce vagínu. "Brečela jsem a prosila ho, aby toho nechal, ale nemohla jsem nic udělat," vzpomíná na hrůzný zážitek žena. Teď nedokáže pochopit, co přinutí chlapa, který svoji ženu miluje k takovému činu. Je to krutý!

Žena začala šílet a pokoušela se z intimních partií lepidlo dostat sama, jizvy jí ale zůstanou až do smrti. Její přirození je teď citlivější než dřív! Lékaři tvrdí, že už nebude schopná mít nikdy sex. Ona ale nepřestává doufat a věří v léčbu pomocí bylinek. Dennodenní bolesti jí budou provázet do konce života.

Po nehodě se po muži slehla zem, ovšem manželka se odhodlala, že když bude třeba, procestuje třeba celý svět. Jen když ho dostane za mříže.
loading...