Zbohatnout díky aukci a bazaru? Není problém

Nakupujete rádi levné zboží z bazarů a inzercí? Proč utrácet za nový výrobek, když si ho můžete sehnat v dobrém stavu už po někom? Jsou tu ale i jistá rizika, se kterými musíte počítat. Skryté vady, možnost nedodání a samozřejmé žádná záruka. 

Věřili byste, že jsou i lidé, kteří se použitým zboží v podstatě živí. Říkají si lovci aukcí! Není to ale nic jednoduchého, jak se může na první pohled zdát. Musíte umět odhadnout dobře prodejní cenu tak, abyste levně nakoupili a prodali draho. Nejlépe se určitě obchoduje se starožitnostmi. Takových cenných kousků nábytků se lidé zbavují denně. Hlavně mládež, co je po někom zdědí a ihned se jich zbaví. Nevědí, jakou cenu starožitnosti opravdu mají. Snadno potom prodají půlku vybavení bytu pod cenou, přestože mělo mnohokrát cenu větší. Tuto vlastnost si časem praxí vybudujete. Pokud byste se chtěli touto činností zabývat, budete to mít dnes o hodně jednoduší.

Lidé sbírali cenné věci už od nepaměti. Museli procestovat půlku republiky denně, aby narazili na takové zboží, po kterém se kupující jen pohrnou. Dnes už v době internetu není problém nakupovat z aukce a online inzercí a ušetřit tak náklady na dopravu. Obchodníci nejčastěji používají server megainzerce.cz, který ještě není příliš konkurencí zanesen, a stále se tam dají koupit výborné kousky, jež opravdová cena mnohonásobně přesahuje prodejní. Nemáte v podstatě ani co ztratit. Prohlédněte si inzerci a zanalyzujte sdílené nabídky, zda-li tam pak neuvidíte nějakou výhodnou cenu, kterou můžete otočit a něco si vydělat. Budete-li šikovní, není problém se tímto živit. Dalo by se říct, že budete z části provozovat stejnou práci, jako zastavárna.

Ovšem to, že si koupíte vzácné mince nebo obrazy pod cenou, neznamená, že je musíte ihned běžet prodat za desetinásobek. Cena starožitností rok od roku stoupá a tak se vyplatí s prodejem ještě počkat. Chcete také zbohatnout na neznalosti lidí?loading...