Zdravotní sestra používá injekční stříkačky jako nástroj k malbě úžasných obrazů

Říkali jí, že se nikdy nestane slavná malířka, pokud se neodliší od ostatních. Za umělce se dnes považuje každý, ale chcete-li prodávat obrazy i mimo rodinný okruh, musíte přijít s něčím novým, jako zdravotní sestra, která používá injekční stříkačky jako nástroj k malbě úžasných obrazů.


Mnoho lidí bude mít na injekční stříkačky stejný názor. Zdravotnictví se snažíme vyhýbat obloukem a pokud zrovna neumíráme, raději svoji obvoďačku ani neznáme.

Není o co stát! Dlouhé chodby a plné fronty nemocných, zapáchající dezinfekce a choroby ve vzduchu, které si můžeme i přinést jako bonus za návštěvu doktora.

Z představy odběru krve každému třetímu pacientovi hrůzou vyskakuje husí kůže, a i když samotný zákrok kolikrát tolik nebolí, nemůže se strachu vyhnout ani před příští návštěvou.

Kimberly Joy Mallo Magbanua je zdravotní sestřička, která strachu pacientů z injekčních stříkaček čelí každý den. Jednoho dne jí na mysli vytanula zajímavá myšlenka, a sice co kdyby do kdyby píchání injekcí dostalo trochu barvy?

Samozřejmě není myšlena barva do žil pacientů, ale rovnou na plátno. Její práce působí zajímavě a originálně. Takových dalších umělců nenapočítáte na jedné ruce.

Pravda, Měli jsme na stránce ženu, která malovala na plátno pohlavním orgánem! Zaujmout v konkrétním okruhu je dnes už díky konkurenci téměř nemožné, výstřední lidé se pokoušejí o bizarnosti, které jsou občas až za hranicí chápání.

Chcete-li vidět, jak použít ten nejcennější orgán na lidském těle k výdělku peněz, sledujte také video a fotografie umělkyně Milo Moiré... která se rozhodně nestydí.

Líbí se vám její obrazy? Sledujte také její Facebook, kde pravidelně přidává nové obrazy.Zdroj: Boredpanda.com, Facebook.com, Doba.sk


loading...