Zdroj: tstatic.net, boredpanda.com
30.11.2018 by Rudolf Hasák

Zdravotní sestra používá injekční stříkačky jako nástroj k malbě úžasných obrazů

umění, obrazy, malířka, injekční stříkačky, injekce, zdravotní sestra

Říkali jí, že se nikdy nestane slavná malířka, pokud se neodliší od ostatních. Za umělce se dnes považuje každý, ale chcete-li prodávat obrazy i mimo rodinný okruh, musíte přijít s něčím novým, jako zdravotní sestra, která používá injekční stříkačky jako nástroj k malbě úžasných obrazů.


Mnoho lidí bude mít na injekční stříkačky stejný názor. Zdravotnictví se snažíme vyhýbat obloukem a pokud zrovna neumíráme, raději svoji obvoďačku ani neznáme.

Není o co stát! Dlouhé chodby a plné fronty nemocných, zapáchající dezinfekce a choroby ve vzduchu, které si můžeme i přinést jako bonus za návštěvu doktora.

Z představy odběru krve každému třetímu pacientovi hrůzou vyskakuje husí kůže, a i když samotný zákrok kolikrát tolik nebolí, nemůže se strachu vyhnout ani před příští návštěvou.

Kimberly Joy Mallo Magbanua je zdravotní sestřička, která strachu pacientů z injekčních stříkaček čelí každý den. Jednoho dne jí na mysli vytanula zajímavá myšlenka, a sice co kdyby do kdyby píchání injekcí dostalo trochu barvy?

Samozřejmě není myšlena barva do žil pacientů, ale rovnou na plátno. Její práce působí zajímavě a originálně. Takových dalších umělců nenapočítáte na jedné ruce.

Pravda, Měli jsme na stránce ženu, která malovala na plátno pohlavním orgánem! Zaujmout v konkrétním okruhu je dnes už díky konkurenci téměř nemožné, výstřední lidé se pokoušejí o bizarnosti, které jsou občas až za hranicí chápání.

Chcete-li vidět, jak použít ten nejcennější orgán na lidském těle k výdělku peněz, sledujte také video a fotografie umělkyně Milo Moiré... která se rozhodně nestydí.

Líbí se vám její obrazy? Sledujte také její Facebook, kde pravidelně přidává nové obrazy.Zdroj: Boredpanda.com, Facebook.com, Doba.sk


Komentáře