Zdroj: Fotomontáž /wikimedia
27.01.2018 by Rudolf Hasák

Zeman porazil Drahoše! Dalších pět let na Hradě má jistých

zeman, volby, hrad, praha, česko, prezident

Gratulujeme prezidentu Miloši Zemanovi (73), že obhájil své prezidentské místo a bude znovu prezidentem České republiky. Vědátor Jiří Drahoš (68) to letos nedal! Vedl si ale úctyhodně.

Prezidentské volby 2018 jsou u konce a prezidentem České republiky se stává opět Miloš Zeman (73). Povedlo se mu porazit silného soupeře Jiřího Drahoše (68).

Miloš Zeman se tak stane prezidentem na dalších 5 let. Kritici sice říkají, že po zdravotní stránce nevypadá dobře, ale Zeman je těžký kalibr a 5 let na Hradě by mohl zvládnout.

Čekají nás tedy zřejmě další roky se Zemanem, Ovčáčkem, Nejedlým a celou tou hradní partou.

A možná že si Vratislav Mynář (50) už dodělá i tu prověrku. Každopádně většina občanů České republiky za prezidenta volila Zemana a v demokratické společnosti je povinností to respektovat a uznat.

Gratulujeme prezidentu Miloši Zemanovi (73), že obhájil svůj mandát a bude znovu prezidentem České republiky. Vědec Jiří Drahoš (68) musí spolknout hořkou porážku, i když bojoval se ctí.

Zdroj: http://www.extra.cz/je-rozhodnuto-cekaji-nas-dalsi-roky-s-ovcackem-milos-zeman-v-prezidentske-volbe-porazil-jiriho-drahose


Komentáře