Žena nutila k sexu vlastní psy! Vše si ještě natáčela na kameru

To že má každý svoji úchylku je známé. Proti bukvám co si líbají své čůra nic nemám a rasista také nejsem. Ale někoho, kdo provozuje sex se zvířaty nevystojím a takové lidi nemají na tomto světě co dělat. Američanka Miranda Johns (21) experimentovala se svými psi neuvěřitelným způsobem. Sexuální hrátky si natáčela na kameru. Chtěla si pouštět znásilnění psů po večerech v posteli, nebo chtěla video sdílet na Facebook? Tuto otázku si klade americká policie.

Na první pohled vypadá Miranda normálně a neřekli byste do ní, že má nějaké zvrhlé sklony k sexu se zvířaty. Policii na sebe upozornila sama, když svého přítele obvinila ze sexuálního napadení.

Pravda byla ale úplně jinde! Muž se samozřejmě bránil a tvrdil že nic neudělal. Podle něho k žádnému napadení nedošlo a vše si jeho partnerka vymyslela. Miranda mu před několika dny poslala video, které použil proti ní.

Na to pachatelka nepomyslela a obsah videa, kde nutí dva psy k orálnímu sebeuspokojení ji usvědčila. To, že tyto materiály poslala svému příteli nikdo nedokázal pochopit. Nicméně mu to zachránilo krk a svou přítelkyni poslal pěkně do vazby. Miranda byla obviněna z trojnásobného zneužití zvířat! Na kauci byla propouštěna za 140 tisíc korun a teď už čeká pouze na soud.

Kdybyste byly soud vy, jak byste rozhodovali v této věci?

Zdroj: extra.czloading...