Žena porodila šestikilového macka! Miminko mělo mít jen 4 kila

Natashia Corrigan z australského Melbourne byla při porodu pěkně překvapená! Když se těšila na svého čtvrtého potomka, nevěděla, že porodí opravdu velkého obra. 3 děti už má a tak si myslela, že další půjde přirozenou cestou jako po másle. Dítě nakonec vážilo 6 kilogramů!

Natashia má s porodem již velké zkušenosti! Absolvovala nyní už čtvrtý porod! Ten byl ovšem jeden z nejtěžších vzhledem k tomu že čtvrté dítě jí dalo pořádně zabrat.

Miminko na vzdory tomu, co říkali lékaři totiž vážilo 6,07 kilogramu, a navíc ho rodila přirozenou cestou.

Maminka i lékaři byli překvapeni, protože si mysleli, že syn bude mít jen 4 kilogramy.

„Píše nám tolik lidí, kteří nám gratulují k našemu velkému štěstí. Nečekala jsem, kolik milých slov nám po narození syna lidé budou psát,“ řekla deníku Herald Sun Natashia.

„Vždycky jsem snila o tom, že budu mít malé tlusté miminko. No a jedno velké nakonec mám, tak se mi to splnilo,“ dodala do rozhovoru.

Je to až neuvěřitelné, že maminka těžký porod zvládla a ona i její syn Brian jsou v pořádku. 6 kilo není nic na novorozence obvyklého a pokud navác žena rodí přirozenou cestou.


Do knihy rekordů se malý Brian ale nezapíše! Není totiž prvním čerstvě narozeným tlouštíkem! V roce 1879 se narodilo v Kanadě dokonce dítě, které vážilo 13 kilogramů. Jedenáct hodin po porodu ale zemřelo. loading...