Žena se rozhodla porodit doma. Vše si společně se svým přítelem natáčela

Rodit doma nebo v porodnici? Někteří domácí porody naprosto odsuzují, jiní na ně nedají dopustit. Plusů a minusů v obou směrech je dost, záleží tedy na člověku, a především na budoucí mamince, pro co se rozhodne.

Důležité je, aby se během porodu cítila příjemně, a hlavně v klidu. Audra Lynn je jednou z rodiček, které se rozhodli pro domácí porod do vody. U porodu byl přítomný i její milovaný partner.

Pár se rozhodl, že tento významný okamžik natočí jako krásnou vzpomínku na zrození jejich potomka a vy máte tak jedinečnou možnost tuto výjimečnou chvilku vidět také.


Jaká jsou rizika?

Mimo zdravotnická zařízení se ročně narodí stovky dětí, plánovaný porod doma s sebou ale nese rizika, která by maminky měly opravdu pečlivě zvážit. Podle odborníků jsou rizika porodů mimo porodnice velmi podobná.

Může dojít k situacím jako utažení pupeční šňůry kolem krčku děťátka, nebo k odloučení placenty. Mnoho žen si rizika neuvědomuje!

V takovou chvíli je potřeba rychlý zákrok záchranářů - právě tady ale nastává u domácích porodů vážný problém...

V tomto případě naštěstí vše dobře dopadlo!

Co si o tom myslíte vy? Jste pro domácí porody ano, či ne?


Podívejte se také na ženu, která porodila v autě při cestě do porodnice.

Připravit se na moment, kdy přivedete na svět miminko, může být docela hardcore! Ukázalo video. Pokud nejste v nemocnici ve správnou dobu, může porod probíhat úplně stejně, jako na tomto videu.loading...