Žena seděla mrtvá 5 let v autě! Rodiče si toho ani nevšimnuli

Pia Farrenkopfová (44) z Michiganu seděla 5 let v autě! Zemřela už v roce 2010. Rodiče si toho vůbec nevšimli a absolutně jim nechyběla. Možná proto, že byla samotářské a né zcela společenská. Nebo v tom mají oba prsty?

Poslední zmíňka podle svědků říká, že si Pia vybrala 25. února 2009 hotovost z bankomatu. Celých 1500$, což je nějakých 36 000Kč. Od té doby už jí nikdo neviděl.

Všechny účty platila Pia trvalým příkazem, rodiče tedy měli na pár let vystaráno. Velké haló přišlo... když jí došli na účtě peníze. Zajímavé je, že dala v práci výpověď v roce 2008. Našli jí až teď! Seděla na zadním sedadle auta doma v garáži.

Vedle ní byl velký bordel... mezi kterým se našla spousta otevřených dopisů, prázdná lahev vína, krabičky od cigaret a 500$ v bankovkách.

Rodičům nepřišlo divné, že se jim dcera ani neozvala. Hlavně že jim platila účty

"Někdy jsme o ní celé roky neslyšeli. Bylo běžné, že nebrala telefon. A pak se najednou zničehonic objevila. Nikdo jsme tomu nepřikládali důležitost," řekla listu Daily Mail její sestra Jean LeBlancová, která s Piou mluvila naposledy v roce 2010.

Sice probíhá vyšetřování, ale policie sdělila, že buď to si smrt způsobila sama, nebo zemřela ze zdravotních důvodů. Podrobnosti odhalí až pitva.

zdroj: patch.comloading...